CNC frezavimas

UAB ,,Fortius“ siūlo kokybiškas frezavimo paslaugas.

Frezavimas – tai procesas, kurio metu specialiomis staklėmis pašalinant dalį medžiagos iš detalės išpjaunamos sudėtingos norimos detalių ir gaminių formos.

Naudojant frezavimo stakles (CNC) galima atlikti daugybę operacijų ir apdoroti tiek mažus, tiek didelius gaminius.

Frezavimas gamybos procesuose yra labai paplitęs, o pirmiausia tose pramonės šakose, kur reikalingi labai tikslių matmenų, įvairių formų ir dydžių riboto kiekio dalys ar komponentai, kurie dažniausiai nėra ašine kryptimi simetriški bei kuriose yra skylių, įdubimų, angų ar turi trimatį paviršiaus kontūrą.

Frezavimas CNC staklėmis taip pat dažnai naudojamas kaip antrinis detalių ar komponentų gamybos etapas, siekiant patobulinti detales, kurios buvo pagamintos naudojant kitu būdu.

Pagrindiniai frezavimo privalumai

Vienas didžiausių CNC frezavimo privalumų nuo kitų detalių apipjovimo ir išpjovimo metodų yra aukštas jo tikslumo lygis. Priešingai nei dirbant rankomis.

Metalo frezavimas dažniausiai atliekamas siekiant sukurti netradicinę formą išlietiems metalo gaminiams.

Tuo metu medienos frezavimu dažniausiai naudojasi interjero dizaineriai ar žmonės, įsirengiantys namus ar butus bei norintys sukurti netradicinį ir išskirtinį interjerą ar jo atskirus elementus.

Organinis stiklas dažniausiai frezuojamas gaminant reklamines iškabas, polikarbonatas populiarus gaminant ne tik reklamos iškabas, bet ir kuriant buities apyvokos daiktus ar statybinius lakštus

Taigi jei norite, kad Jūsų gaminys būtų preciziškai tikslių, išskirtinių matmenų, formų su įvairiais papildomais komponentais (skylėmis ir pan.), kokybiškas ar išskirtinis ir jau žinote, kad tą pasiekti galite tik frezavimo pagalba, nedvejodami kreipkitės į mus ir mes įgyvendinsime Jūsų norus.

Frezavimo kaina

Gamybos kaina skaičiuojama pagal sugaišta darbo laiką. Frezavimo darbų valanda siekia iki 40 eurų.