Metalo tekinimas Vilniuje

UAB ,,Fortius“ jau kelis dešimtmečius teikia metalo apdirbimo paslaugas Vilniaus mieste. Viena iš pagrindinių mūsų metalo apdirbimo paslaugų yra tekinimas.

Priklausomai nuo Jūsų pageidavimų, galime ištekinti įvairaus sudėtingumo ir dydžio detales. Jeigu tekinimui norite naudoti kaip konstrukcinę  medžiagą plieną, metalų lydinius, plastmasės gaminius, kompozicines medžiaga, galite kreiptis į mus.

Tekinimas – tai dviejų ašių apdirbimas. Būtent apvalios detalės atliekamos tekinimo būdu.

Tekinimo ir ištekinimo būdu galime apdirbti įvairias sudėtingų formų konstrukcijas.

Trumpų ir ilgų bei didelio skersmes detales, kaip pavz (velenų tipo, įvairius flanšus, kronšteinus ir pan. )

Tekinimas – medžiagų, ruošinių apdirbimo procesas, kurio metu, siekiant išgauti reikiamą formą, ruošiniams sukantis įvairiais peiliais pašalinami nereikalingi jų išoriniai ir vidiniai paviršiai (medžiaga).

Tekinimo darbai apima įvairių griovelių įpjovimo, detalės atpjovimo ar nupjovimo, sriegių įpjovimo, įsriegimo ir kitas panašias operacijas.

Tekinimas ypač plačiai naudojamas įvairių prietaisų ir įrenginių detalių gamyboje, kuomet reikia išgauti simetriškas detales, turinčias įvairių savybių, pavyzdžiui, skylių, griovelių, sriegių, smailių, įvairių skersmens laiptelių ir netgi kontūrinių paviršių.

Tekinimas puikiai tinka tuo atveju, jeigu norite turėti papildomų tikslių ir simetriškų formų gaminyje. Į mus besikreipiantiems dažniausiai yra aktualios metalo tekinimo paslaugos. Praktikoje naudojama daug metalo apdirbimo būdų, tačiau tekinimas išlieka bene populiariausias ir kol kas tai yra vienintelis  būdas, kurį taikant galima pagaminti išties originalias gaminius ir detales.

Metalo tekinimo proceso metu  pjaunant  metalą yra apdirbama  tiek  vidinė, tiek ir išorinė metalo gaminio paviršiaus dalis, atliekamas metalo konstrukcijos pjovimas, kuris metalui suteikia reikiamą formą bei reikiamos kokybės paviršių.

Tekinimo operacijos skirstomos į vidines ir išorines. Išorinių operacijų (tekinimo) metu yra keičiama išorinis ruošinio skersmuo, o vidaus operacijų metu keičiamas vidinis skersmuo.

Tekinimo staklės yra bene universaliausios iš visų metalo pjovimo ir apdorojimo įrengimų. 

Kaina: Tekinimo darbų kaina skaičiuojama pagal sugaišta darbo laiką. Tekinimo darbų valanda siekia iki 40 eurų.

Metalo tekinimo procedūra įmonėje Fortius: