Individualūs metaliniai tūrėklai

Individualūs metaliniai tūrėklai

UAB ,,Fortius“ jau daugiau nei 30 metų gamina ir montuoja įvairius metalo gaminius, tame tarpe ir turėklus. Visas gamybos bei montavimo procesas iš vienų rankų.

Turėklų gamybai pasitelkiame modernią įrangą. Metalo lakštus pjaustome CNC plazminio pjovimo kompiuterizuotomis staklėmis. Tiksliam metalo vamzdžių pjovimui naudojamos modernios juostinio pjovimo staklės.

Fortius pasiruošusi:

 • Suteikti projektuotojo pagalbą, kuris atvyks, patars ir suteiks visą reikalingą informaciją apie turėklų gamybą pagal Jūsų objekte esamą situaciją.
 • Po konsultacijos suteikti turėklų sąmatą ir pateikti planą per 3 darbo dienas.
 • Suderinus sąmatą, pagaminti turėklus per 1-2 mėn.

Mūsų tikslas – nepriekaištingai atliktas darbas nuo projektavimo iki montavimo.

Metalinių turėklų gamyba išsiskiria sudėtingumu, todėl rekomenduojame rinktis tik patyrusius specialistus, kad turėklai būtų saugūs ir patogūs.

Pagrindiniai reikalavimai turėklų gamyboje yra saugumas ir patogumas, tik po to galime kalbėti apie išvaizdą ir kainą.

Metaliniai turėklai pasižymi:

 • Ilgaamiškumu;
 • Kokybe;
 • Prabangia ir stilinga išvaizda.

Metaliniai turėklai tinka prie kiekvieno interjero ir deri su:

 • medžiu;
 • stiklu;
 • plastiku;
 • aliuminiu;

Metaliniai turėklai naudojami tiek viduje tiek lauke. 

Vidaus turėklų aukštis patogiausias yra 900 mm – 1100 mm.

Lauko turėklų aukštis rekomenduojamas 120 mm.

Metaliniai turėklai išsiskiria tuo, kad patys iš savęs jie yra labai svarbi interjero detalė, kuri pabrėžia išskirtinį dizainą.

Nebereikia jokių papildomų paveikslų arba kilimų, kai namus puošia nuostabūs turėklai.

Eksterjere naudojamas juodas dažytas metalas, bet tai pat labai dažnas pasirinkimas yra nerūdijantis plienas ir stiklas.

Jeigu dėl pasirinkimo pačiam sunku išsirinkti tinkamiausia variantą – rekomenduojame pasitarti su mūsų specialistais. Jie įvertinę kliento poreikius pasiūlys idėjas, kurios tinka labiausiai. Su mūsų pagalba Jūsų turėklai taps pagrindiniu interjero akcentu.

Turėklai priklausomai nuo sudėtingumo pradedami gaminti, kai pakopos jau yra sumontuotos.

Rekomenduojame turėklų montavimą pradėti kai visi didesnio gabarito baldai jau sunešti į viršų.

Turėklų gamybai pasitelkiame modernią įrangą. Metalo lakštus pjaustome CNC plazminio pjovimo kompiuterizuotomis staklėmis. Tiksliam metalo vamzdžių pjovimui naudojamos modernios juostinio pjovimo staklės.

Metalinių turėklų dažymas

Metaliniu turėklus gruntuojame rūdims atspariu gruntu. Dažome milteliniu būdu, taip pat cinkuojame, bei galime pasiūlyti kitus dažymo variantus.

Metalinių turėklų kainos

Metalinių turėklų kaina kinta priklausomai nuo to, kokio sudėtingumo turėklus pasirinksite.

Žinoma, tiesūs turėklai ir paprasti rėmai yra pigiausias pasirinkimas, kai tuo tarpu U formos turėklai, kuriuos puošia elegantiškas raštas – brangesni. Turėklų kaina priklauso nuo kiekio vamzdelių kurie bus užpildyme ir įdėtinių kalviškų detalių bei jei yra pasirinktas stiklas tai nuo stiklo storio.

Pagaminti metalinius turėklus priklausomai nuo jo tipo dažniausiai kainuoja nuo 100 iki 250eurų už kvadratinį metrą. Montavimo darbai sudaro 30% gaminio kainos.

Bendra turėklų su laiptų karkasu ir pakopomis kaina nuo 4000 iki 6000 eurų.

Metalinių turėklų privalumai

1. Ilgaamžiškumas

Metaliniai turėklai tarnauja visą gyvenimą. Metalas yra atsparus temperatūros pokyčiams, drėgmei, neigiamam aplinkos poveikiui.

2. Nesideformuoja

Metalas yra atsparus temperatūros pokyčiams, drėgmei, neigiamam aplinkos poveikiui. Didelis pliusas yra tai, kad metaliniai turėklai nesideformuoja, tad jie tarnaus Jums ilgus dešimtmečius, o jų forma visiškai nepakis.

Metaliniai turėklai susideda iš trijų pagrindinių dalių

 • Porankis

Porankyje dažniausias naudojamas kampuotas arba apvalus 40-50 mm diametro juodas metalas, dažytas pasirinkta spalva, taip pat ir nerūdijantis plienas šlifuotas, veidrodinis arba medis pasirinkta spalva.

 • Statramstis

Tai pagrindinė dalis jungiantis poranki su pagrindu, kuriam dažniausiai naudojamas kvadratinis arba apvalus vamzdis.

 • Užpildymas

Užpildas vidinė turėklų dalis kurios dėka sukuriamas pagrindinis turėklų vaizdas.

Dažniausiai naudojamas vamzdeliai 12 mm diametro vamzdelis arba 20×20 mm diametro kvadratinis, kurie montuojami horizontaliai arba vertikaliai, tai pat smulkios kalviškos detalės ar stiklo užpildas.