Metalinės tvoros gamyba

individualios metalines tvoros

Mūsų kompanija UAB ,,Fortius“ jau daugiau nei 30 metų gamina tvoras ir kitus metalo gaminius, todėl garantuojame kokybę ir profesionalumą.

Renkantis metalinę tvorą namui, sodybai ar sklypui svarbu rasti Jūsų poreikius atitinkantį variantą bei optimaliausią tvoros tipą.

Visas tvoros gamybos ir montavimo procesas atliekamas vienos komandos.

Metalinės tvoros gamybos, projektavimo ar montavimo klausimais kreipkites +370 6547 9224.

Metalinių tvorų tipai

  1. Metalinės horizontalių profilių tvoros;
  2. Metalinės vertikalių profilių tvoros;
  3. Metalo strypų tvoros;
  4. Metalo lakštų tvoros;
  5. Metalo strypų tvoros „Šukos“;
  6. Metalo horizontalių profilių tvoros su įdėtinėmis detalėmis;
  7. Metalo vertikalių profilių tvoros su įdėtinėmis detalėmis;
  8. Metalinių strypų tvoros su įdėtinėmis detalėmis;
  9. Kitos individualiai Jums sukurtų dizainų tvoros.

Kaip apsispręsti, kuri tvora labiausiai tinka?

Svarbu apgalvoti ar tvora bus uždara ar atvira.

Atvira tvora

Atviros tvoros nesuteiks daug privatumo, tačiau neuždengs Jūsų kiemo augalų, nesudarys šešėlio. Puikiai priderinta tvora gali netik pažymėti teritoriją, bet ir labai prisidėti prie gražios aplinkos kūrimo.

Taip pat atviroms tvoroms dažniausiai nereikia statybos leidimų, jei jos neviršija 2 metrų aukščio.

Uždara tvora

Uždaros tvoros dažniausia vyrauja modernaus stiliaus eksterjeruose. Tvoros, tokios kaip metalo lakšto gali sukurti ypač modernų kiemo vaizdą arba net tapti pagrindiniu kiemo akcentu. Jos puikiai saugo privatumą, net gali atrodyti kaip nepralaidi siena, tačau parinkus tinkamą kiaurymių kiekį ir tvoros dizainą šviesos pralaidumą galima sureguliuoti.

Statant metalo lakštų tvorą rekomenduojame suderinti tai su besiribojančiais kaimynais. Net jei tvora nėra aukštesnė nei 2 metrų aukščio, Jums gali prireikti leidimo dėl tvoros sudaromo šėšėlio, bei perregimo procentinio ploto, nebent jis krenta į kaimynų pusę šiaurės kriptimi, tuomet leidimų nereikia.

Daugiau informacijos bei teisės aktus galite rasti Valstybinėje teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos internetinėje svetainėje http://vtpsi.lrv.lt.

Metalinių tvorų gamyba

Kiekvienas tvoros tipas išsiskiria gamybos procesu.

Metalo strypų bei profilių tvoros standartinės gamybos pavyzdys. Ją paspartina moderni ir labai tiksli kompiuterizuota juostinio pjovimo kampais technika. Tuomet specialistai suvirina ir nušlifuoja tvorą. Būtina šį darbą palikti kvalifikuotiems profesionalams, kurie tai atliktu kruoščiai ir itin kokybiškai – tam įmonė Fortius yra pasiruošusi jums padėti.

Taip pat suteikiame galimybę įtvirtinti įvairias pridėtines dalis, kurios pagyvins Jūsų tvorą.

Metalo lakštų tvoros gaminamos moderniomis kompiuterizuotomis plazminėmis staklėmis.

Parinkus tinkamą dizainą galima pagaminti ypač greitai, lyginant su gamyba iš metalo vamzdžių, profilių ar strypų, tačiau kai kuriais atvejais tai gali užtrukti ir ilgiau.

Metalo lakštų tvoros svoris priklauso nuo kiaurymių skaičiaus ar lakšto storio, tai daro įtaką ir kainai.

Sužinokite daugiau, nuo ko ji priklauso: Metalinės tvoros kaina

Reikia atsižvelgti į tai, kad, jei tvoros sekcija yra sunki, turi būti įrengtas pamatas ar stulpai ant kurių bus tvirtinama tvora.

Tvoros montavimas

Esant pageidavimui, tvorą galime sumontuoti, atlikti pamatų bei pridėtinių detalių įrengimo darbus. Taip pat demontuoti Jums nereikalingą seną tvorą, pamatus ar atlikti kitus darbus, kad Jūsų tvora būtų sumontuota kokybiškai.