Individualūs metaliniai garažo vartai

UAB ,,FORTIUS“ sukaupė 30 metų gamybinės patirties. Galime pasiūlyti visą gamybos bei montavimo procesą iš vienų rankų. Gaminame metalinius garažo vartus pagal kliento pageidavimus, kurie ne tik apsaugos jūsų garažą, namus ar kitą objektą, bet ir papuoš juos.

Metalinių garažų vartų gamyba

Garažo vartai — tai vienas svarbiausių sprendimų, nuo kurio priklauso Jūsų namų komfortas ir saugumas. Garažo vartai kiekviename pastatų komplekse tampa didžiausiu įėjimu į pastatą, todėl, jei jie yra vieninteliai, reikia pagalvoti ir apie papildomas dureles varčioje, kad norint patekti į garažą nebūtinai reikėtų atidaryti visą varčią.

Jei planuojate įsigyti garažo vartus ir neapsisprendžiate, kokius išsirinkti, esame pasirengę Jums padėti. Mūsų projektuotojas nemokamai atvyks, išmatuos ir pakonsultuos apie metalinių garažo vartų gamybą pagal Jūsų objekto esamą situaciją.

Po konsultacijos ir aptarimo su projektuotoju metalinių garažo vartų sąmatą ir planą pateiksime per 3 darbo dienas. Suderinus sąmatą, bus paruošta sutartis, po kurios pasirašymo vartai bus pagaminti ir sumontuoti per 1-2 mėn.

Sąmatos bei plano derinimą galima paspartinti, jeigu užsakovas tiksliai žino, ko nori, bei turi darbo brėžinius.

Garažo vartų privalumai

 • Apsauga nuo vagių

Tvirti metaliniai garažo vartai pagaminti taip, kad suteiktų visapusišką apsaugą nuo galimų įsilaužėlių.

Konstrukcijos gaminamos iš aukščiausios rūšies žaliavų, todėl klientams galime pasiūlyti tvirtus ir funkcionalius vartus.

 • Šilumos pralaidumas

Daugumos siūlomų garažo vartų gamyba apima ne tik sprendimus dėl vartų tvirtumo, bet ir dėl energinio efektyvumo.

Būtent per duris – vartus gali išeiti didelis šilumos kiekis. Tai svarbu, kai garažas yra šildomas ir siekiama sumažinti to šildymo sąnaudas. Todėl klientai gali rinktis iš apšiltintų arba neapšiltintų garažo vartų, turinčių skirtingą energinį pralaidumą – priklausomai nuo poreikių.

Šilumos izoliacinės savybės itin svarbios tada, kai garažas yra sujungtas su gyvenamuoju namu, nes tuomet garažo šiluma veikia ir namo temperatūrą. Taip pat termoizoliacija tampa reikšminga ir karštomis vasaros dienomis, kai norima garaže užtikrinti vėsesnę temperatūrą.

 • Estetiška fasado detalė

Metalinių garažo vartų pagrindinė funkciją saugumas, tačiau kartu tai yra ir išskirtinė fasado detalė.

Vartai užima didelį sienos plotą, todėl visada yra dėmesio centre.

Verta pasirūpinti, kad garažo vartai teiktų ne tik praktines savybes, bet ir keltų estetinį malonumą.

Vartus galima rinktis iš įvairių RALL spalvų, su skirtingomis apdailos detalėmis. Dažnas pasirinkimas – derinant vartų spalvą su kitų namo ar garažo detalių spalvomis: stogo dangos, palangių, langų ar durų.

 • Montavimas

Visas garažo vartų pastatymas ir montavimas gali būti atliekamas profesionalios „Fortius“ komandos. Ypač tada, kai vartai yra nestandartinės formos, pritaikyti individualiai kliento poreikiams.

 • Ilgaamžiškumas

Visa produkto gamyba orientuota į kuo ilgesnį vartų ilgaamžiškumą, atsparumą aplinkos poveikiui: drėgmei, temperatūrų kaitai, galimiems smūgiams, judėjimui.

Metalinių garažo vartų gamybos ypatumai ir kita svarbi informacija

Metaliniai garažo vartai – užtikrins jūsų komfortą ir saugumą. Garažo vartų gamybai pasitelkiame modernią įrangą — metalo lakštus pjaustome CNC plazminio pjovimo kompiuterizuotomis staklėmis, tiksliam metalo vamzdžių pjovimui naudojamos modernios juostinio pjovimo staklės.

Mūsų tikslas – nepriekaištingai atliktas darbas nuo projektavimo iki montavimo.

Pagrindiniai metalinių garažo vartų privalumai yra saugumas tik po šių kriterijų aptariamas patogumas ir išvaizda.

Metalas visada buvo ilgaamžiškumo, kokybės ir prabangos ženklas, todėl pasirinkę metalinius vartus galite tikėtis būtent šių savybių.

Metaliniai garažo vartai tiks prie kiekvieno eksterjero, net jei jis būtų klasikinis ar modernus. Vartų gamybos technologijos užtikrina jų ilgaamžiškumą ir tvirtumą, todėl jie atsparūs smūgiams ir apsaugo nuo vagių įsilaužimų.

Garažo vartai ne tik saugo, bet ir puošia Jūsų namus, todėl mūsų siūlomi RALL spalvų gali būti lengvai priderinami prie pastato fasado. Dažymui naudojamas aukščiausios kokybės antikorozinis gruntas ir miltelinio tipo dažai, todėl ilgainiui vartai išlieka nepakitę ir nedarko pastato bendro vaizdo.

Mūsų siūlomi garažo vartai yra kokybiški, sandarūs, atsparūs atmosferos poveikiui, išlaiko šilumą ir patikimai veikia dešimtmečius.

Metalinių garažo vartų savybės

 • Saugumas

Tvirti metaliniai garažo vartai pagaminti taip, kad suteiktų visapusišką apsaugą nuo galimų įsilaužėlių. Konstrukcijos gaminamos iš aukščiausios rūšies žaliavos, todėl klientams galime pasiūlyti tvirtus ir funkcionalius vartus.

 • Ilgaamžiškumas

Metaliniai garažo vartai tarnauja visą gyvenimą. Metalas yra atsparus temperatūros pokyčiams, drėgmei, neigiamam aplinkos poveikiui. Garažo vartų gamybai reikalingas kruopštumas, todėl rekomenduojame rinktis tik patyrusius ,,Fortius“ specialistus, kad vartai būtų saugūs, patogūs ir tarnautų dešimtmečius.

 • Nesideformuoja

Metalas yra atsparus temperatūros pokyčiams, drėgmei, neigiamam aplinkos poveikiui. Didelis pliusas yra tai, kad metaliniai garažo vartai nesideformuoja, tad jie tarnaus Jums ilgus dešimtmečius, o jų forma visiškai nepakis

 • Nereikalinga speciali priežiūra (valymas, dažymas, reguliavimas)

Vartai gruntuojami specialiu antikoroziniu gruntu, neleidžiančiu atsirasti rūdims, o padengę milteliniais dažais pamiršite jų priežiūra visam gyvenimui.

 • Tinka prie visų architektūros stilių

Metaliniai vartai puikiai tiks Jūsų namuose – būsite labai originalūs bei išskirtiniai. Pažymėtina tai, kad metaliniai gaminiai puikiai tinka prie visų architektūros stilių, tiek individualiame name tiek pramoniniame ar administraciniame pastate.

 • Puikiai dera su visomis medžiagomis (stiklu, medžiu, aliuminiu, nerūdijančiu plienu)

Prie metalinių vartų nesunku atrasti derančius elementus, kadangi beveik visos kitos medžiagos prie metalo atrodo skoningai.

 • Priešgaisrinės savybės

Metaliniai garažo vartai turi puikias priešgaisrines savybes, kurių stinga segmentiniuose vartuose. Vartai savo sudėtyje neturi degių medžiagų. Jie gaminami iš plieno lakštų ir juodo metalo vamzdžių, viduje nedegi šildomoji vata.

Metalinių garažo vartų konstrukcijos sandara

Išmatavimai: 2500 mm x 2500mm
Išorinė apdaila – plieno lakštas: 2 mm
Stakta – vamzdis 60 * 40 mm
Varčia – vamzdis 40 * 20 mm
Spyna
Vyriai
Dažymas milteliniu būdu
Akmens vata
Vartų kaina nuo 700 eurų
Montavimas sudaro 30% gaminio kainos