Individualūs metaliniai kiemo vartai

UAB ,,Fortius“ nuo 1988m. gamina įvairius nestandartinius metalo gaminius.  Viena iš pagrindinių sričių metaliniai kiemo vartai. Renkantis kiemo vartus rekomenduojame nemokamai pasikonsultuoti su mūsų specialistais.

Mes padėsime rasti tinkamiausią variantą Jūsų kiemui. Visas gamybos bei montavimo procesas atliekamas vienos komandos.

Vartų gamybai naudojame modernią įrangą. Metalo lakštus pjaustome/frezuojame CNC plazminio pjovimo kompiuterizuotomis staklėmis. Tiksliam metalo vamzdžių pjovimui naudojamos modernios juostinio pjovimo staklės.

Kiemo vartai gali būti dviejų tipų:

  1. Stumdomi vartai.
  2. Varstomi vartai.

Stumdomi kiemo vartai

Stumdomi kiemo vartai tampa vieni populiausių privačiose ir komercinės paskirties teritorijose. Jų veikimo principas gana paprastas, bet tuo pačiu užtikrina didelį patogumą jais naudojantis.

Tai ypač racionalus sprendimas siekiant optimaliai išnaudoti privataus kiemo ar komercinės paskirties teritorijos erdves.

Priklausomai nuo vartų dydžio ir kliento pageidaujamo užpildo, parenkame optimalius metalo profilius.

Slenkančių vartų funkcionalumą ir ilgaamžiškumą užtikrina tinkamo pamato arba laikančiosios konstrukcijos išbetonavimas.

Klientui pageidavimu sumontuojame kiemo vartų automatiką.

Stumdomų vartų konstrukcija susideda iš vartų gembės, dviejų vežimėlių, vartų gaudyklės, prilaikančiųjų ratukų ir profilio.

Ypatingą reikšmę turi  vartų rėmas ir ašinės ratukų guolinės sistemos, užtikrinančios tylų ir ilgalaikį vartų naudojimą.

Mūsų gaminamiems kiemo vartams yra tiksliai paskaičiuotos apkrovos bei atitinkamas paviršiaus padengimas, tai garantuoja aukštą gaminio kokybę ir leidžia jais naudotis ilgą laiką.

Varstomi kiemo vartai ir varteliai

Varstomi vartai yra klasikinis vartų modelis, kurių svarbiausios savybės yra konstrukcijų ir mechanizmų paprastumas.

Atveriamų vartų pagrindinė konstrukcinė dalis yra stačiakampis rėmas su vyriais. Atveriami vartai gali būti būti atidaromi į išorę arba į vidų – priklausimai nuo poreikio.

Šio tipo vartai gali būti valdomi automatiškai ir rankiniu būdu.

Kliento pageidavimų galime sumontuoti kiemo vartų automatiką.

Atveriamų kiemo vartų kaina, palyginti su stumdomų, gali būti mažesnė iki 30%.

Dažniausiai užduodami klausimai renkantis kiemo vartus

Renkantis kiemo vartus, nesvarbu, ar tai stumdomi, ar tradiciniai atveriami kiemo vartai, labai dažnai kyla įvairiausių klausimų:

  • Koks reikalingas vartų pravažiavimas?
  • Kaip paruošti vartų pamatą?
  • Kokie naudojami stulpai?
  • Kokius elektros laidus atvesti automatinio valdymo įrangai?
  • ir daugelis kitų.

Vartų pravažiavimo plotis

Įsirengiant stumdomus kiemo vartams yra būtina žinoti – ar užteks vietos vartams judėti į šoną. Jei vartų pravažiavimo plotis yra 4 metrai, tai bendras vartų ilgis su atsvara bus apie 5,5 m.

Tokio laisvo atstumo reikia, kad vartai galėtų netrukdomai atsidaryti į šoną.

Varstomi kiemo vartai reikalauja atkreipti dėmesį į laisvą atidaromą plotą. Ar jie atsidarytu į kiemo vidų ar išorę, jiems reikalinga laisva vieta varčios ilgio atidarymui.

Stulpų, pamato ir įdėtinių detalių betonavimas

Stumdomiems vartams dažniausiai naudojami du arba trys metaliniai keturkampiai stulpai, ne plonesni nei 3 mm. storio sienele.

Neretai naudojami ir betoniniai stulpai, dengti dekoratyvinėmis medžiagomis, atsižvelgiant į bendrą aplinką ar tvoros dizainą.

Pirmi du stulpai betonuojami atstumu lygiu pasirinktam pravažiavimo plotui, trečiasis – vartų pamato pabaigoje.

Pamato betonavimo metu atitinkamais atstumais subetonuojamos specialios įdėtinės detalės, ant kurių vėliau montuojama vartų vežimėlių sistema.

Varstomiems vartams naudojami du metaliniai stulpai ne plonesni nei 3 mm. storio sienele arba betoniniai stulpai dengti dekoratyvinėmis medžiagomis.

Teisingas vartų pamatas, kurio stiprumo klasė ne žemesnė nei C12/15. Pamato ilgis yra kiek didesnis už vartų atsvaros ilgį, plotis varijuoja priklausomai nuo vartų ilgio ir gali būti nuo 0,3 iki 0,7 m., gylis ne mažiau nei 1,20 m., kai kur molėtose vietose net ir iki 2 m.

Elektros įvado išvedžiojimas

Stulpų ir vartų pamato betonavimo metu labai svarbu tinkamai išvedžioti arba paruošti vietą el. laidams, kad vėliau nekiltų problemų ar neatsirastų papildomų darbų jungiant vartų pavarą.

Norint sumontuoti apsauginius daviklius, būtina vieną elektros kabelį pravesti per važiuojamąją dalį į kitoje pusėje esantį stulpą.

Metalinių kiemo vartų gamyba

Mūsų projektuotojas nemokamai atvyks, išmatuos ir suteiks visą reikalingą informaciją apie metalinių kiemo vartų gamybą pagal Jūsų objekte esamą situaciją.

Vartų pasirinkimui rekomenduojama pasikonsultuoti su specialistais, nes teisingai parinkti vartai, kokybiškai atlikti darbai bei suteiktos garantijos leis vartams tarnauti visą gyvenimą.

Po konsultacijos su projektuotoju, vartų sąmatą ir planą pateiksime per 3 darbo dienas.

Suderinus sąmatą bus paruošta sutartis, po kurios pasirašymo vartų karkasas bus pagamintas per 1-2 mėn.

Mūsų tikslas – nepriekaištingai atliktas darbas nuo projektavimo iki sumontavimo.

Metalinių kiemo vartų kaina

  • Kokios yra stumdomų kiemo vartų kainos su automatika?

– Kiemo vartų rėmo kaina 100-150 Eur/m2. Su pilnu paruošimu ir montavimu gali kainuoti nuo 1500 iki 3000 Eur. Žinomų gamintojų kiemo vartų automatikos nuo 650-1000 Eur.

  • Kiek kainuoja konsultacija?

– Konsultacijos yra nemokamos. Jei turite klausimų, prašome susisiekti su mumis nurodytais kontaktais arba tiesiog atsiųsti užklausą.

Pasirūpinsime geriausiomis metalo gaminių medžiagomis, judėjimo mechanizmais, dekoracijomis bei forma. Visiems atliktiems darbams suteikiama garantija.